karma dla psa

Karmy dla czworonogów – najaktualniejsze informacje

Karmy dla czworonogów – najaktualniejsze informacje

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Firma Pedigree od lat interesuje się produkcją karm dla piesków. Razem z życzeniami odbiorców w ich ofercie można wypatrzyć karmy dla dużych psów, zaś także i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi to szczególnie ważne dlatego, że zapotrzebowanie na mikroskładniki pokarmowe szczeniąt oraz czworonogów dużych znacząco się różnorodni. Więc z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Które makroskładniki odżywcze uzupełnia? W tymże wpisie postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia i także przedstawić ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree zrealizowała dwa modele karm: karmy suche i także karmy mokre. Jeżeli chodzi o te kluczowe w kolekcji firmy znajdziemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczona dla wszystkich odmian psów i 3 typy karm dane dla czworonogów ras miniaturowych dużych plus średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została wymyślona poprzez zbiór sprawdzonych ekspertów z myślą o tym, by umożliwić szczeniętom najwłaściwszy wzrost. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i ryż, które są idealne dla drobnych żołądków małych czworonogów. Ponadto karmy Pedigree junior okraszona jest o skład witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest konieczna szczeniętom w czasie intensywnego rozwoju. Oprócz atutów odżywczych należałoby ponadto wspomnieć o plusach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest szczególnie prosty. Zawiera zboża, olbrzymią porcję mięsa (26%), oleje i tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
karmienie psów suchą karmą zobacz https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma oferuje także mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli również pokarm Pedigree w puszce albo w saszetce) posiada aromatyczne mięsne smakołyki utopione w galaretce, która ułatwia przyswajanie elementów odżywczych zawartych w karmie. Dzięki temu żywność jest nie zaledwie smakowita, lecz również zdrowa i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze odpowiedzialne za mocne oraz zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), wzmagające odporność (witamina E plus minerały) plus pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki zastosowaniu kruchych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz utopieniu całości w galaretce.
Streszczając propozycja marki Pedigree w dziale karm dla szczeniąt jest nieco obfita, możemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak i suche (każdy typ jest w kilku smakach). Jednocześnie są to karmy zrobione przez markę, która jest na rynku od wielu lat i dodatkowo wciąż przebudowuje swoje produkty korzystając z na doświadczeniu własnym i fachowców z którymi współtworzy. Dzięki temu są więc to karmy znakomicie zaadaptowane do potrzeb szybko kształtujących się szczeniąt także ze względu na atuty kaloryczne, jak i także smakowe.